logo timeforr32

Chladicí a klimatizační průmysl zaznamenal během posledních dvou desetiletí obrovský pokrok při snižování používání chladicích plynů poškozujících ozonovou vrstvu. Jsou splněny a překročeny původní cíle Montrealského protokolu, které byly zavedeny v roce 1987 s cílem snížit emise látek poškozujících ozonovou vrstvu. Z globálního pohledu se náš průmysl stále více přibližuje k přírodním chladivům.

BannerWebFinalAktuality

Systematické snižování emisí CO2 stále dokonalejšími technologiemi a vysoce energeticky účinnými produkty, má u společnosti Mitsubishi Electric značnou tradici a rozvíjí se i nadále. Už dnes nabízíme kompletní sortiment klimatizačních zařízení s chladivem R32 (difluormethan [CH2F2]), které patří do skupiny chladiv typu HFC. To, vzhledem k hodnotě potenciálu globálního oteplování (GWP) 675, již nyní odpovídá požadavkům nařízení o F-plynech, které v této podobě vstoupí v platnost v roce 2025. Informujte se u našich specialistů a přispějte k udržitelnému rozvoji naší planety.

 

Naše orientace na komplexní zákaznická řešení má za sebou další krok. Společnosti M-tech TOPENÍ s.r.o. projektuje a instaluje rozvody potrubí, podlahová vytápění, montáže kotelen a strojoven ÚT, výměníkové stanice, plynoinstalace, měření spalin, servis plynových kotlů, revize plynových zařízení a montáže tepelných čerpadel.

Kontakt:
M-tech TOPENÍ s.r.o.

Viktor Gregor (jednatel společnosti): +420 603 198 663, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Provozovna: Táborská 241, 592 02 Svratka

 

Vedle unikátních technických vlastností, se naše klimatizace Mitsubishi Electric pyšní vynikajícím designem. Potvrzují to nejen ceny odborných porot, včetně RED DOT DESIGN AWARD, ale i reakce našich zákazníků. Proto jsme spustili stránky www.designovaklimatizace.cz, kde se můžete podrobněji s našimi jednotkami seznámit.

Podívejte se, je to opravdu nádhera.

Čím vyniká? Neobvyklým designem a řadou inovativních funkcí. Má například dvě na sobě nezávislé lamely pro výstup vzduchu. Proudění vzduchu můžete nasměrovat různými směry, a pohodlně tak chladit či ohřívat vzduch v místnosti. Aby bylo foukání vzduchu příjemné, detekuje 3D i-see senzor přítomnost a polohu lidí v místnosti a dle toho klimatizaci nastavuje.

Připravili jsme speciální akční nabídku nástěnných splitových systémů o jmenovitých chladicích výkonech 2,5 kW, 3,15 kW a 5 kW. Jedná se o inverterové systémy s plynulou regulací v provedení chlazení / topení v energetické třídě A+ / A+.

Ceny od 16 000 Kč bez DPH.

 

Našim úkolem bylo zajistit ve výrobních halách společnosti stálou teplotu 23°C v rozsahu ± 2°C, při spodní hranici vlhkosti vzduchu 30%, zajistit ve skladovacích prostorech stálou teplotu 20°C v rozsahu ± 3 °C, při spodní hranici vlhkosti vzduchu 30% a zajistit dostatečné množství čerstvého vzduchu a odvést kontaminovaný vzduch od strojů.

naši partneři: 

partneri mitsubishi electric

partneri zubadan

partneri mtech solar

partneri lossnay

M-tech, s.r.o., Průmyslová 526, 530 03, Pardubice, tel.: 466 750 301, email: mtech@mtech.cz

Zelená linka:

800 883 377